Tel.: 0542 778 76 67      Mail: hacersimsek.034@gmail.com

Neden LR Seçmelisiniz ?

Neden LR Seçmelisiniz ?

Haber Tarihi: 01-02-2017


LR 1985 yilinda  Almanyada kurulan sağlık ve kozmetik olarak bitkisel ürünlerin olduğu ve doğrudan satış sistemiyle yani networkmarketing sistemiyle çalışan ve bu doğrultuda ağını büyüten ve  bağımsız is ortakları arayan bir  sirkettidir.almis olduğu birçok kalite sertifikası ve en iyi girişimci sirket olarak ödül alan ve 33 ülkeyle uluslar arası çalışan bir firma LR.siradan bir network sistemiyle değil ürünlerinden tutunda kazanç sistemine kadar gerçekten farklı ve kaliteli bir firma olarak Türkiye pazarına girdiginden beri cirosunu hiç düşürmeden hızla büyüyen bir firmadır.Gelelim çalışma sistemine
Network Marketing piyasasında birçok firma yer alıyor .

Peki bizim farkımız nedir ? 
Gelin neden LR Health and Beauty‘i tercih etmelisiniz madde madde sıralayalım.

➡️LR’a üye olmak için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Sadece üye olurken indirimli ürün (katalog fiyatlarından yaklaşık %40 indirimli) alarak üye olursunuz.
➡️Aylık olarak ürün alma ya da belirli bir satış kotası yoktur. LR sizi özellikle bazı firmalardaki gibi stok yapmaya ya da aylık belli bir miktarda ürün almaya zorlamaz. Ayrıca yıllık bir üyelik ücreti de söz konusu değildir. Sadece ürünleri indirimli olarak temin edip kullanmak için bile üye olabilirsiniz. Bunu bir indirim kartı gibi düşünebilirsiniz.
➡️Belirli bir bölgede çalışma zorunluluğu yoktur herhangi bir sınırlama yapılmaz . Türkiye’de istediğiniz her yerde, her bölgede, her şehirde, hatta dünyada LR’ın bulunduğu bütün ülkelerde serbestçe faaliyet gösterebilirsiniz.
➡️100 tl’lik ürün aldığınız da bunu 140 tl’ye satarsınız ve bu her üründe aynı orandır. Yani kar oranınız %40‘dır.
➡️Diğer şirketlerden farklı olarak LR’da açık hesap sistemi de yoktur. Yani ürünleri alıp, parasını 15 gün sonra ödemek söz konusu değildir. Şirket peşin çalışır. Sipariş ettiğiniz ürünleri alabilmek için ürünlerin parasını şirkete ödemeden ürünleri alamazsınız. EFT/Havale, şirket merkezine kredi kartı, kapıda nakit/kredi kartı ile ödeme seçenekleriniz mevcuttur.
➡️Şirkete borçlanma diye birşey söz konusu olmadığı için, üstünüzdeki kişiler sizden habersiz sizin hesabınızla sipariş veremez. Verse bile ürünleri alacak kişi sadece parasını öderse ürünleri alabileceği için şirkete borçlanmazsınız. Borç söz konusu olmadığı için istediğiniz zaman üyelikten ayrılırsınız. Bir sene boyunca hiç sipariş vermezseniz üyeliğiniz kendi kendine iptal olur.
➡️Kendinize bizim yaptığımız gibi bir ekip kurduğunuzda, ekibinizin de sonsuz jenerasyon olarak genişlemesiyle hiçbir firmada olmayan primleri kazanabilirsiniz. Belli puanları ve şartları sağladığınızda da sadece pirim kazanmazsınız, başlangıç olarak tablet, telefon ve şirket OPEL CORSA / RENAULT CLIO aracınızı da kullanımıza tahsis eder. Sonra MERCEDES ile degiştirir. Siz sadece yakıtını doldurur ve yolunuza devam edersiniz.
Eğer ilgilenirseniz detaylari görüşebiliriz.