Tel.: 0542 778 76 67      Mail: hacersimsek.034@gmail.com

LR Health & Beauty Systems / Kurumsal

LR, 1985 yılında Almanya’da  Westfalya bölgesinin Ahlen şehrinde "LR-International" adı ile kuruldu. .
LR Health & Beauty Systems GmbH,, altı yıl sonra Avusturya ve Hollanda pazarına girerek uluslararası başarısının temellerini attı.
 
LR, 30 yılı aşan sürenin sonunda bugün, dünya çapında 32 ülkedeki şirketleri ile Avrupa’nın lider ve en yüksek ciroyu elde eden doğrudan satış şirketleri arasında yer alıyor. 32 ülkede yaşayanların birbirini üye yapabileceği bir alt yapıya sahip. LR Organizasyonunun olduğu bazı ülkeler; Almanya, Arnavutluk, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Güney Kıbrıs Rum Kesimi, Hollanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, Kazakistan, Lienchtenstein, Lüksemburg, Macaristan, Norveç, Polonya, Portekiz,  Romanya, Rusya, Slovakya, Ukrayna, Yunanistan, Türkiye

LR, içinde bulunduğu sektörün nabzını daima yakalamak ve trendleri belirlemek için Ahlen’de, araştırma ve geliştirme faaliyetlerine sürekli yatırım yapıyor.
 
Lider bilim adamları ile gerçekleştirilen kapsamlı bilgi alışverişi sayesinde, Ahlen’deki merkezde ürünleri üretirken, araştırma ve geliştirme çalışmalarında elde edilen en yeni bulguları uyguluyor.
 
Ürünlerinin büyük bir kısmını Almanya, Ahlen’de üretiyor. Özel segmentteki ürünler için yurtdışındaki distribütörleri ile çalışıyor. Örneğin, dekoratif kozmetik ürünlerimizin bir kısmını, bu konuda dünya çapında ün salmış İtalya’da ürettiriyor. Ancak her hâlükârda, LR’ın tüm ürünleri “made in Germany” kalite standardında üretiliyor.

LR’ın oluşturduğu Bilimsel Kurul, yenilikçi ürünlerin oluşturulması, analiz ve incelemeler için sürdürülebilir profesyonel ve bilimsel bir yapının oluşturulmasına imkan sağlıyor.
 
Tüm bu adımlar, tüm LR ürünlerinin kalitesi ve etkisi bakımından hem müşterilerin hem de kendi yüksek taleplerinin daha optimum düzeyde yerine getirmesi için atılmış önemli bir adımdır.
2006 yılında Almanya’da kurduğu dernekle, yardıma muhtaç çocuklara yerinde yardım amacıyla, LR Global Kids Funds adı altında sosyal sorumluluk projesini yürütmektedir.
 
% 40 Kar Oranı
Almanya menşeili LR Health & Beauty ürünlerini % 40 gibi yüksek bir kar oranı ile satabileceksiniz.

Ödüllendirme Sistemi
Elde edilen ciroya bağlı olarak LR iş ortaklarını; aylık prim ödemeleri, araba konsepti, etkinlik ve davetleri gibi çeşitli yöntemler ile ödüllendiriyor.

Otomobil Konsepti
Opel, Mercedes Benz ve Porsche markalarını içeren “LR Otomobil Konsepti” LR iş ortakları için en önemli ödüllendirmelerden biridir. Bir gün sizde bu ödülün sahibi olabilirsiniz.