Tel.: 0542 778 76 67      Mail: hacersimsek.034@gmail.com

Neden LR ? / Kurumsal

Aloe Vera Bilim Konseyi - IASC onaylı :
Aloe Veralı tüm ürünler, Uluslararası Aloe Vera Bilim Konseyi - IASC onaylı ve sertifikalıdır. IASC, Aloe Vera bitkilerinin pozitif özelliklerinin yayılması ve kullanılması için çalışan bilimsel bir bilim kuruluşudur. Maryland’deki (ABD) merkez ofisiyle IASC, Aloe Veralı ürünlerin kalitesini ciddi miktarda artırmak üzere sıkı önlemler alarak bu ürünlerin sertifikalandırılması fırsatını sunar.
 
Dermatest onaylı :
Her bir bakım ürünü (*) bağımsız laboratuvar Dermatest ®“ tarafından dermatolojik cilt uyumluğu onaylıdır.
Parfümlerin (**) tutunma süre ve kabiliyeti Dermatest ®“ tarafından kontrol edilmiştir.

(*) Cilt Bakım, Vücut Bakım, Anne ve Bebek için Hassas Bakım, Güneş Bakım, Göz, Yüz, Boyun, Dekolte, Selülit Bakım, Koltukaltı Bakım, Anti-Age Bakım, Zeitgard Temizleme Sistemleri, Zeitgard Anti-Age Bakım Sistemleri, Saç Bakım (DermaTronnier GmbH), Ağız Bakımı (Derma Consult GmbH)
 
SGS Institut Fresenius onaylı :
Gıda takviyesi Aloe Vera Jel içecekleri, çok sıkı denetim yapan bağımsız denetim kuruluşu SGS Institut Fresenius onaylıdır.
Eğer bir üründe SGS Institut Fresenius Kalite İşareti bulunuyorsa, sadece ürünün kendisi değil çok daha fazlası kontrol edilmiş demektir. Geniş kapsamlı kontrol sürecinde ilk önce ham maddeler, ürünün bileşenleri ve tedarikçiler kontrol edilir ve daha sonra üretilen ürün son olarak bir kez daha kontrolden geçer.
 
Kanıtlanmış ürün kalitesi :
* Kaliteden ödün vermemek için sadece iyi ham maddeler kullanılır.
* Aloe Vera yetiştiriciliğinde hiçbir şekilde Pestisit (tarım ilacı) ve suni gübre kullanılmaz.
* Aloe Veralı ürünlerde sadece saf yaprak jeli işlenir. Aloinsizdir. (Aloin oranı <0.1 mg/kg (ppm))
* Gıda takviyesi Aloe Vera Jel içecek koruyucu üretim yöntemi olan soğuk üretim yöntemi, LR’ı bu alanda rakipsiz kılar.
 
Alman kalite standardı :
Alman kalite standardına sahip ürünler, tüm dünyada kabul görmekte olup, üstün kaliteleri ve güvenilirlikleri nedeniyle yüksek itibara sahiptir. LR, ürünlerinin büyük bölümünü Almanya’nın Ahlen şehrinde üretmektedir.
LR'da üretim sırasında sürdürülebilirlik ve kalite ön plandadır. LR’ın esas aldığı Alman kalite standardı herhangi bir sapmaya izin vermez. Bu nedenle LR, hammaddelerin seçiminden başlayıp denetimden geçmiş ve sertifikalandırılmış.