Tel.: 0542 778 76 67      Mail: hacersimsek.034@gmail.com

Hacer ŞİMŞEK / Kurumsal

 Merhaba ben Hacer Şimşek. 1982 İstanbul doğumlu, evli, mutlu  ve iki çocuk annesiyim. 10 yılı aşkın süredir özel sektörde  çalışmaktayım. Her zaman kendimi geliştirmek için öğrenmeye,  okumaya açık tuttum. Dışarda iş hayatı , evde özel hayatım.  Ama hiç bir zaman yenilgiyi kabul etmedim, her zaman  odaklanarak hayatıma yön verdim. 

 Şimdi sizlere Nasıl LR ile tanıştığımı anlatmak istiyorum.  Ortaokul mezunuyum, o zamanlar ailemin ekonomil  sıkıntılarından dolayı eğitime devam edememiştim. Zorluklar  yaşandı, bazen sağlık bazen diğer sorunlar. Hayatın tuzu biberi  ile yaşama tutunmuştum. Aradan geçen zaman içerisinde  evlenmiş ve çocukları olan bir anne olmuştum. Eşimin her  zaman bana olan güveni, desteği ile atıldığım her alanda  başarıyı yakalamıştım. Ancak ekonomik olarak destek  verememekteydim. Bir gün yarım kalan eğitimimi, hayatıma  daha da anlam katacak şeyleri yaşamaya başlamıştım. Sırası  ile liseyi açık öğretim olarak bitirdim, ardından hayalim olan  ehliyetimi almıştım. Basit gibi görünsede benim için bir hayal idi.  İnandığım şeylerin olması güzeldi.

 

Aradan geçen zaman sonrası  bir arkadaşımın ısrarı üzerine LR ile tanışmıştım. Yaparsın,  başarırsın demesi ile SENCE YAPABİLİR NİYİM ? ZATEN BİR  İŞİM VAR , AYRICA EVDE ÖZEL YAŞANTI... ZAMAN KALMAZ Kİ... Yanılıyorsun demişti. Anlatmaya başlamıştı. Hatta benim daha iyi anlamam için ürünlerden sipariş bile vermişti. Kullanmaya başladığımda , bir yandan nasıl olduğunu anlamaya başlamıştım. Yapabileceğime inandığım gün LR ürünlerinden başka seçenekler sipariş vermiştim kendim için. Çünkü kendim kullanarak başkalarına samimiyet ile tavsiye debileceğimi öğrenmiştim. Ve şimdiler halen Özel sektöre çalışmaktayım , ayrıca LR ürünlerini sizlere ulaştırmaktayım. Ve çok sevdiğim ailem ile beraber hayatıma devam etmekteyim. Ve şöyle geçen zamanı düşündüğümde ... İstemenin başarının yarısının olduğunu, eğer istersem yapamayacağım şeyin olmadığını, artık aileme ekonomik olarak destek sağlamanın verdiği mutluluğu gördükçe... Tarifi olmayan bir duygu bu.

Emin olunuz ki isterseniz başarırsınız. Çalışma hayatınıza etki etmeden, aile yaşantınıza zarar vermeden kazanç sağlayan LR ailesine katılabilirsiniz. Zor yollardan öğrenmiş olduğum LR sistemini, sizlerle paylaşmaya , öğretmeye, öğrenmeye hazırım. Kendinize inanırsanız , başaramayacağınız hiç bir şey yoktur. Geleceğinizi inşa etmek adına , ayağınıza gelen bu fırsatı denemeye degmez mi ?
 

LR Hayata Değer Katar
Sevgilerimle 
Hacer ŞİMŞEK