Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda – Merhaba sevgili ziyaretçiler. Bu bizim ilkyazımız, sağlıkgüzellik ekseni etrafında yazmaya da devam edeceğiz. Umarız sitemizi, yazılarımızı beğenir ve bizleri takip etmeye devam edersiniz.

Sağlık olmadan güzellik olmuyor, güzellik olmadan da insan mutlu olamıyor, insan mutsuz olunca da gene sağlık elden gidiyor. İşte bizler bunu çok iyi bildiğimiz için, sizlere her zaman sağlıklı güzelliğin püf noktalarını anlatmaya çalışacağız. Yazılarımız sadece kadınlara değil, erkeklere de hitap edecek, çünkü bakımlı olmak güzel görünmek sadece kadınlara mahsus değildir.

Peki, bu sitede neler olacak ve neler olmayacak. Öncelikle olmayacaklardan bahsetmek istiyorum. Kesinlikle site temamızda, göz boyayan renkler kullanmayacağız. Çünkü biz sadeliği seviyoruz. Sitemizde aşırı reklam kullanmayacağız. Sayfanın ortasına zamk diye yapışan, istemediğiniz halde açılan reklamlardan biliyoruz ki nefret ediyorsunuz, emin olun bizde nefret ediyoruz.

Birazda olacaklardan bahsedelim. Sitemizde kaliteli içerikler yer alacak, yayınlanan tüm makaleler; uzmanların görüşleri, kitapları, bilimsel makaleleri esas alınarak yazılacak. Sitemizde görselliğe çok önem vereceğiz, her yazımızı fotoğraflarla desteklemeye çalışacağız. Sitemiz hep güncel olanı verecek, 3-5 yıllık yöntemleri konuşmayacağız, sonuçta tıp çok hızlı ilerliyor ve güncel olanı takip etmek bizim işimiz olacak..

Hakkımızda – Sosyal Medya Hesaplarımız
Facebook: https://facebook.com/saglikguzellikorg
Twitter https://twitter.com/saglikguzellik3
Pinterest https://pinterest.com/saglikguzellikorg
İnstagram https://instagram.com/saglikguzellikorg